Reklam
Reklam
Bodrum Haber ve Son Dakika Gelişmeleri -
$ DOLAR → Alış: 3,81 / Satış: 3,83
€ EURO → Alış: 4,66 / Satış: 4,68

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

İşinizle ilgili konularda çok hızlı başlangıçlar veya beklenmedik teklifler bir anda başınızı döndürecek seviyeye gelebilir. Kendinize göre geliştirdiğiniz farklı projelerinizi hayata geçirmeden teferruatlı düşünmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bunun haricinde aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız problemleri şifalandırmak adına güzel bir gün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün bazı önemli anlaşmalarla ilgili sözleşmeleri imzalarken dikkatli olmalı, ayrıntılara her zamankinden daha önem vererek incelemelisiniz. Aksi takdirde bunlar geleceğe yönelik başınızı ağrıtacak öncelikli konular hâlini alabilir. Bu anlamda karşılıklı ilişkilerinizde kafanızdaki her türlü soruya cevap bulana kadar beklemeli en son imza atma girişiminde bulunmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Eğer olumsuz düşüncelerinizi beklentilerinize de yansıtırsanız bu karşımızdakine samimiyetsiz olduğunuzu düşündürebilir. Problemlerinizi çözerken dengeli davranmaya çalışmanız faydanıza olur. Bugün gizli kalan bazı konuları öğrendiğinizde zihninizde büyütmemeye çalışın. Çünkü bunun sonradan yalan olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Ciddi kararlarınızı uygulamaya koymak adına fazla beklemeye de sabır göstermeye de artık tahammülünüz yok. Hayatınıza yeni dahil olmuş insanlar sizleri oldukça ileriye taşıyacak noktaya getirebilirler. Bu noktada onlara güvenmeniz size bir çağı açıp bir çağı kapattıracaktır. Yine de olayları etraflıca gözlemlemeli her şeyi artısıyla eksisiyle değerlendirip ona göre bir karar vermelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Kendinizi aşk hayatınızda bazı önemli kararlar alma aşamasında hissedebilirsiniz. Aklınızdaki çözemediğiniz soru işaretleri geleceğe dair kararlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Ailevi sorunlarınızla ilgili aklınızda ki çözümleri hayatınıza uyarlamak isteyebilir bu anlamda büyüklerinizden yardım isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Geçmişte yaşamış olduğunuz hayal kırıklıklarının yerini artık güzel ve anlamlı şeyler alıyor olacak. Kişisel yeteneklerinizi geliştirip ön plana çıkartmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirecek sağlam adımlar atmalısınız. Finansal konularda ise borçlarınızı ve ortaklaşa finansal sorunlarını halletme zamanı geldi. Ani, borçlanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün ailenizin size karşı baskıcı tutumlarına karşı dengede kalmanız zor olabilir. Anne ve baba ile ilişkilerde gerilime dikkat edin. Onları anlamaya çalışmak sizin zararınıza değil faydanıza olacaktır. Eşinizle veya kendinizle ilgili maddi veya ortaklı finansal yatırımlarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler bu anlamda bazı kayıplar yaşamanıza neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Yakın çevre ve arkadaşlarınızın bazı söylemler sonrasında sizleri olduğunuzdan farklı algılaması canınızı sıkabilir. Hakkınızda düşündükleri şeyler eğer sizi yansıtmıyorsa kendi savunmanızı güçlü bir şekilde yapmanız doğru bir adım olacaktır. Geçmişte dostluk kurduğunuz arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu durumda kime ne kadar güveneceğinizi öğrenmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Yeni projelerinizi heyecanla ortaya koyarken arka planda dönen bazı gizli oluşumları da öğrenebilirsiniz. Bu bağlamda daha sessiz ve stratejik hareket etmeniz size daha kalıcı başarılar getirirken ikili ilişkilerinizde de artık daha dikkatli olmanızı sağlayacaktır. Sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Sevdiklerinizi korumak isterken hak etmediğinizi düşündüğünüz davranışlarla karşılaşabilir bundan dolayı içinize kapanabilirsiniz. Başkalarının gizli sırlarını keşfetmek yerine kendi içinizde olan derin duygularla yüzleşmenin bir yolunu bulmalı kendinize yanıtlar aramalı ve hatalarınızla yüzleşmelisiniz. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz, herkesi olduğu gibi kabul ederseniz sorunların kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Gün itibariyle ekonomik oluşumlarınıza dikkat etmeniz gerekmekte. Özellikle, hırsızlıklara ve dolandırılma olaylarına karşı ekstra dikkatli olmalı sosyal medya hesaplarınız ya da bankacılık şifrelerinizi ayrıca güvende tutacak yollar geliştirmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Sosyal çevremizde farklılık ve orijinalliğimizle bugün adımızdan bahsettirebiliriz. Ama en önemlisi de haberleşme trafiğinde dedikodu tarzı haberlerin kulağımıza sürpriz ve hiç beklemediğimiz tarzda gelmesi de mümkün gözüküyor.