Reklam
Reklam
Bodrum Haber ve Son Dakika Gelişmeleri -
$ DOLAR → Alış: 3,96 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,88 / Satış: 4,90

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün ailenize olan iletişimler de özellikle dikkatli olmalı üzerinizde baskı yaratacak söylemlerde bulunmamalı ve onlarla rekabet içerisine girecek davranışlardan uzak durmalısınız. Bazı konularda anlaşamıyor olabilirsiniz. Düşünceleriniz onlara yön vermiyor olabilir. Bu konuda onları da anlamaya çalışmalı ve tepkili olmaktan sakınmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün yakın çevrenizdeki bir arkadaşınıza özel ilişkinizdeki bir sorundan bahsedebilir ondan akıl vermesini isteyebilirsiniz. Bu ilişkiyi her ne kadar gizli saklı yaşamak istiyorsanız da artık daha fazla içinizde tutmak ve kendi kendinize yük etmek istemeyecek bugün itibariyle bunu birilerine anlatma hissi içerisinde hareket edeceksiniz. Yalnız akıl alırken bu düşüncelerinin size uyup uymadığını da anlamanız gerekir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Özellikle yurt dışı ve ticari kaynaklı projeleriniz var ise bununla ilgili önemli fikir alışverişleri yapabilir, projeniz üzerinde daha istikrar sağlayan oynamalar yapabilirsiniz. Bu sizin için bol kazanç getiren bir kapı olabilir. Ancak siz yine de bu konuyu etraflıca değerlendirin. Özel ilişkilerinizde ise karşı taraf sizin hala istikrar sağlamadığınız konusunda fikir beyan edebilir. Bu konuda ona gerçek fikirlerinizi söylemeli ve ona ilgi gösterdiğinizi belli etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Aşk hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Eşiniz ve partnerinize biraz anlayış göstermeli ve ona bekledikleri konularda destek olmalısınız. Duygusal güvence ihtiyacınızla tamamen fevri davranıp ani ve tepkisel hareketler göstermekten kaçının. Aksi takdirde hem üzen hem de üzülen taraf olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün özellikle sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Stres yaratan koşullara karşı kendinizi ve ruhunuzu koruma altına almalısınız. Gizlilik gerektiren konular ve sorunlara karşı mücadele etmeniz gerekebilir. Bu konuda sorun yaşamamak için hayatınızda gizli kalması gereken şeyleri daha dikkatli bir şekilde korumayı bilmelisiniz. Ancak bu konuda yanlış yapmamaya önem verin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün sevgi ile ilgili konularda karşınızdaki kişiyle gayet açık bir iletişim kurabilir ve fikirlerinizi uzlaşma çerçevesi içinde ifade edebilirsiniz. Ancak gizlilik gerektiren konularda sorun yaşamanız muhtemel gözüküyor. Bu noktada sizin ondan sakladığınız veya onun sizden sakladığı konularla ilgili yanlış yorumlara gidebilirsiniz. Öğrenmeden yargılamamalı, suçlar bir tavır takılmamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün tamamen sağlık üzerine bir gün geçirebilir hem kendi hem de annenizin sağlığı ile ilgili ilgilenmeniz söz konusu olabilir. Ertelediğiniz bazı sorunları görmezden gelmek bugün gözünüze daha fazla büyükmüş gibi görünebilir. Yaşamı idame ettirebilmek için sağlığın çok önemli olduğunu bilmeli ve her zaman gerekli kontrolleri yaptırmaktan çekinmemelisiniz. Aynı zamanda bugün ikilemde kaldığınız bazı konuları çözmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün ticari ve yurt dışı projeleriniz ile ilgili tanışacağınız kişilerle oldukça verimli görüşmeler yapabilir sizlere ışık tutmaları sayesinde önünüzü daha aydınlık görebilirsiniz. Aynı zamanda bu kişiler sizlere kariyerinizle ilgili önemli tüyolar da verebilirler. Bu dostluğun sizlere faydaları saymakla bitecek gibi gözükmüyor. Bu nedenle karşınıza çıkan bu kişilerin değerini çok iyi bilmeli ve onlardan gereken tecrübe edinmek için daha fazla gayret sarf etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün itibariyle duygusallığınız ağır basabilir ve ilişkilerde yapmış olduğunuz hataları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu konuda bir türlü saramadığınız yaralar daha fazla canınızı yakabilir. Bu noktada düşünmeniz gereken gerçekten nerede hata yaptığınızı bilmek olacaktır. Eğer hatalı siz iseniz özür dilemekten çekinmeyin ve asla bunu küçültücü bir davranış olarak görmeyin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün iletişimsel konularda haklı olsanız dahi baskıcı bir tutum takınarak kendinizi savunmamalı, karşı tarafa kendilerini ifade etmeleri için gereken şansı tanımalısınız. Sizler de iyi bilirsiniz ki tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır sözü boşuna söylenmiş bir söz değildir. İletişim konularında daha yumuşak ve esnek olma yolunda kendinizi geliştirmeniz gereklidir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün aşk hayatınızla ilgili konular size endişe verecek seviyelere kadar çıkabilir. Sevdiğiniz kişinin bazı konularda çekimser kalması kafanızdan karışıklığa sebebiyet verebilir. Bu konuda emin olmadığınız durumlarda hem kendinizi hem de karşınızdaki insanı yıpratma yoluna gitmemelisiniz. Bugün yapacağınız en iyi şey sevdiğiniz kişiyle sorunlarınızı açık bir şekilde konuşmak olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün yöneticileriniz ile olan kuvvetli ilişkileriniz herkes tarafından göz önünde olabilir. Hazır gözler bu kadar üzerinizde iken sizler de davranışlarınızı kontrol altında tutmaya özellikle dikkat etmelisiniz. Zira bu çalışanlar arasında yanlış anlaşılmaya meydan verebilir. Bu anlamda dostlarınızdan çok da uzak kalmamaya dikkat edip yöneticilerinizle olan ilişkilerinizde denge unsurunu korumaya dikkat etmelisiniz. Şayet bir çalışma hayatınız yok ise bunu otorite(baba, eş, kardeş ,annevb) kişiler ile ilişkileriniz adına değerlendirebilirsiniz.