Bodrum Haber ve Son Dakika Gelişmeleri -
$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Aydem ve Gediz Elektrik İşlemleri e-Devlet Üzerinden Yapılabilecek

Aydem ve Gediz Elektrik İşlemleri e-Devlet Üzerinden Yapılabilecek
  • 15.05.2019

1


Aydem ve Gediz Elektrik; İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla başta olmak üzere tüm Türkiye’de 4,9 milyon müşterisine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına bazı işlemlerini, e-Devlet üzerinden yapılabilmesine yönelik çalışmalarını tamamladı.

Elektrik tedarik faaliyetleri kapsamında, dijital kanallar üzerinden yenilikçi çalışmalarını hayata geçirmeye devam eden Aydem ve Gediz Elektrik; bireysel abonelik başvurusu, bireysel abonelik fesih başvurusu, borç sorgulama ve ödeme bilgileri sorgulama işlemlerini, e-Devlet (www.turkiye.gov.tr) platformuna taşıdı. İlgili işlemler, artık e-Devlet üzerinden yürütülebilecek.

Uygulaması başlayan bu yeniliğin, müşterileri için büyük kolaylık sağlayacağını söyleyen Aydem ve Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Direktörü Mustafa Demir, görüşlerini şu şekilde belirtti: “e-Devlet sistemine geçiş sürecimizi tamamladık. Dijitalleşme adına büyük bir adım daha atmış olduğumuz bu uygulama, müşterilerimizin hayatlarını son derece kolaylaştıracak. Aydem ve Gediz Elektrik olarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.” Demir: “Müşterilerimiz, e-Devlet üzerinden sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi için www.aydem.com ve www.gediz.com web sitelerimizi ziyaret edebilirler.” diyerek sözlerine son verdi.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ

Aydem ve Gediz Hakkında

Aydem ve Gediz bölgelerinde 4,9 milyon müşteriye verdiğimiz hizmet ile önemli bir pazar payına sahibiz. Aydem Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi olarak Aydın, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 1,9 milyon müşteriye en avantajlı fiyatlarla elektrik hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedefleyen çalışmalarımızı 10 yıldır sürdürmekteyiz. 2013 yılında Gediz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’ni bünyemize katarak İzmir ve Manisa illerinde de elektrik perakende satış hizmeti vermeye başladık. İzmir ve Manisa bölgelerindeki müşteri sayımız yaklaşık olarak 3 milyona ulaştı. 

www.aydem.com   

www.gediz.comA


_________________________________________________________________________________________________________________________
Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar, sadece gönderici tarafından alması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir. Eğer söz konusu yetkili alıcı değilseniz bu elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız yasaktır ve yasal değildir. Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen gönderen ile temasa geçiniz ve bu elektronik postayı siliniz. GDZ Enerji Yatırımları AŞ  bu mesajın içerdiği bilgilerin doğru veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle GDZ Enerji Yatırımları AŞ  söz konusu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu elektronik postada yer alan görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve GDZ Enerji Yatırımları AŞ ’nin görüşlerini yansıtmayabilir. İleti, bilinen bütün bilgisayar virüslerine karşı taranmıştır.
_________________________________________________________________________________________________________________________
This e-mail and any files communicated with it are solely for the use of an authorized natural or legal person intended to be received by the sender. If you are not the intended recipient, using, copying, directing or revealing the contents of this e-mail is forbidden GDZ Enerji Yatirimlari AS does not give any guarantee that the information contained in this message is correct or complete. For this reason, GDZ Enerji Yatirimlari AS is not responsible for the content, transmission, receipt and storage of such information in any way whatsoever.The opinions contained in this e-mail belong only to the sender and may not reflect the views of GDZ Enerji Yatirimlari AS The message was scanned against all known computer viruses.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.