Bodrum Haber ve Son Dakika Gelişmeleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Dalaman’da Havalimanı Voleybol Turnuvası…

Dalaman’da Havalimanı Voleybol Turnuvası…
  • 14.02.2020


-YDA Dalaman Havalimanı Sponsorluğunda gerçekleştirilen , Voleybol Turnuvasına Havalimanı kurum, kuruluşlarından Devlet Hava Meydanları İşletmesi ,YDA Havalimanı, YSS Özel Güvenlik ,Turkish Ground Services, Unifree Duty Free İşletmeciliği, Yiğit Turizm , Çelebi ve Havaş olmak üzere 8 Takım katıldı.
-Havalimanı Voleybol Turnuvası 2020 müsabakaları sonucunda UNIFREE Takımı 1. Olurken DHM 2. TGS Takımı ise 3. Oldu.

  • YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Cengiz T. AYAZ:
    “Toplum birlikteliği ve bilinci spor ve sanat aktiviteleriyle arttırılabilir”

Havalimanı kurum, kuruluş ve personelleri arasında birlik ve beraberliği arttırarak kaynaşmayı sağlamak amacıyla Muğla Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amirliği koordinasyonunda gerçekleştirilen “Havalimanı Voleybol Turnuvası 2020 “ isimli sosyal etkinlik yoğun ilgi gördü.
YDA Dalaman Havalimanı Sponsorluğunda gerçekleştirilen , 3 Şubat 2020 tarihinde başlayan Voleybol Turnuvasına Havalimanı kurum, kuruluşlarından Devlet Hava Meydanları İşletmesi ,YDA Havalimanı, YSS Özel Güvenlik ,Turkish Ground Services, Unifree Duty Free İşletmeciliği,Yiğit Turizm , Çelebi ve Havaş olmak üzere 8 Takım katılım gerçekleştirirken Final maçı 13.02.2020 tarihinde yarı final TGS ve YDA Dalaman Havalimanı Takımları arasın da yapılırken Final maçı Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Unifree Duty Free İşletmeciliği Takımları arasında gerçekleşti.
Birlik ve beraberliğin gözler önüne serildiği müsabakalar çekişmeli geçerken eğlenceli anlara sahne oldu.
Şampiyon Belli Oldu…
Havalimanı Voleybol Turnuvası 2020 müsabakaları sonucunda UNIFREE Takımı 1. Olurken DHM 2. TGS Takımı ise 3. oldu.
Müsabakalar sonrası dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Dalaman Kaymakamı ve Havalimanı Mülki İdare Amiri Ali GÜLDOĞAN, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet KARAKUŞ ve DHM Dalaman Başmüdürü Osman Serdar tarafından verilerken maçların başarıyla geçmesine katkı sağlayan Hakemlere plaket takdim edildi.
Maç Sonrası konuşma yapan Dalaman Kaymakamı ve Havalimanı Mülki İdare Amiri Ali GÜLDOĞAN, “Havalimanı kurum/kuruluşları ve personelleri arasında birlik ve beraberliği artırmak ayrıca kaynaşmayı sağlamak amacıyla, 3 şubat 2020 tarihinde sekiz takımın katılımı ile başlayan Muğla Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amirliği Kurumlar arası Voleybol Turnuvasının oynan final maçlarıyla tamamlandığını dile getirerek turnuva organizasyonunda emeği geçenlere, hakemlerimize, turnuvaya katılan takımlarımıza, takımlarını desteklemek ve maçları izlemek için tribünleri dolduran seyircilerimize, bu organizasyonda desteğini eksik etmeyen YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürlüğüne teşekkür ediyorum” dedi.
GÜLDOĞAN, Bu turnuvada gösterilen gayretin ve birlikteliğin tüm sezon boyunca devam etmesini temenni ederken dereceye giren takımları ve personellerini de kutladığını ifade etti.
YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Cengiz T. AYAZ, şunları ifade etti:
“Geçtiğimiz yıl Havalimanı işletmesi olarak düzenlediğimiz spor ve sanat etkinlikleri sonrası çalışanlarımızın motivasyonlarının, birlik olma bilincinin ve sahiplenme duygularının arttığını gördük Mülki İdare Amirliğimizin de Voleybol turnuvası spor etkinliği yapmak istediğini öğrenince tüm desteğimizi vererek içerisinde yer almak istediğimizi dile getirdik.”
AYAZ, Gerçekleşen voleybol turnuvasının kurum ve kuruluşlar arası iletişimi güçlendiren enstrümanlardan bir tanesi olduğunu 2020 sezonu öncesi heyecan verici bir etkinliğin içerisinde olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek spor, kültür ve sanat etkinliklerinin birleştirici gücü olduğunun altını çizdi.
Ülkemizde ortak payda da buluşarak iş yapan tüm kurum ve kuruluşların bu tip etkinliklere daha çok vakit ve enerji ayırmalarının yaşanılan doğal afet, hastalık ve benzeri üzücü olaylar karşısında yekpare vücut olunması açısından önemine değinen AYAZ, Toplum birlikteliğinin ve bilincinin spor ve sanat aktiviteleriyle arttırılabileceğini vurguladı.
Son olarak AYAZ, Muğla Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amirliği koordinasyonunda gerçekleştirilen Havalimanı Voleybol Turnuvası 2020 etkinliğine katılan Kurumları, Kuruşları ve Personellerini gönülden tebrik ediyorum sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Voleybol turnuvası sonrası Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amiri Ali GÜLDOĞAN, YDA Havalimanı Genel Müdürü Cengiz T. AYAZ, Kurum, Kuruluş temsilcileri ve halkın katılımıyla Dalaman Atatürk Spor Salonunda kokteyl düzenlendi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.