Reklam
Bodrum Haber ve Son Dakika Gelişmeleri -
$ DOLAR → Alış: 6,06 / Satış: 6,09
€ EURO → Alış: 6,78 / Satış: 6,81

Gökcan ve Demir’in Bakanlıklar mesaisi sürüyor

Gökcan ve Demir’in Bakanlıklar mesaisi sürüyor
  • 27.07.2018

Muğla AK Parti Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, Muğla’ya gerek yatrırım, gerekse hizmet anlamında yeni kazanımlar sağlamak için Ankara’daki çalışmalarına devam ediyor.
Bu çerçevede İçişleri Bakanı Süleman Soylu’yuve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.
Gökcan ve Demir; görevlerine başlayan Bakanlara hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve Muğla’ya destek istedi.
Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’in de katıldığı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na yapılan ziyarette; Önümüzdeki günlerde ihaleye çıkartılması planlanan Marmaris Spor Kompleksi, Mevcut stadyumumuzun yerine Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı ile “Millet Bahçesi” yapılacağından, Muğlamıza kazandırılacak daha modern bir “Muğla Park Stadyumu” yapılması, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi için yeni yurt ihtiyacı,İlçelerimize yapılacak halı sahalar ve spor salonları yatırımları ele alındı.
Gökcan ve Demir İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti
İçişleri Bakanı Soylu’ya yapılan ziyarete; Gökcan ve Demir’in yanı sıra Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ile Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de katıldı.
İçişleri Bakanı Süleman Soylu ile yapılan görüşmede Milletvekilleri Gökcan ve Demir; Seydikemer’de yapılacak Hükümet Konağı ve Belediye Ek binası için teşekkür ederek, Köyceğiz Hükümet Konağı için de destek istedi. Bakan Soylu da Muğla’ya her türlü desteği vermeye çalıştığını belirterek, hemşerilerimize selamlarını iletti.
Ak Parti Muğla Milletvekilleri Gökcan ve Demir görüşmeler sonrası yaptıkları açıklamada;
“TBMM 27. Yasama Dönemi çalışmaları yoğun bir şekilde başladı. Gerek Meclis’te yasama çalışmalarında gerekse Meclis’ten fırsat buldukça Bakanlık Kurum ve Kuruluşlarla Muğlamız ve hemşerilerimiz için görüşme ve çalışmalarda bulunduk. Her şey Muğlamız ve Sevgili Hemşerilerimiz ilkesi ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hemşerilerimiz rahat olsunlar. Ankara’da TBMM’de kendileri için mücadele veren temsilcileri, bir kapıları var. Allah güç kuvvet verdiği müddetçe Muğla’nın her alanda hak ettiği noktaya gelmesi için hep birlikte tüm gayretimizi göstereceğiz” ifadesini kullandılar.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.