Bodrum Haber ve Son Dakika Gelişmeleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,80 / Satış: 7,83

Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı Açıldı

Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı Açıldı
  • 16.01.2020


Menteşe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Turgutreis Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile ortaklaşa teşhir edilen Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın da katıldığı tören ile açıldı.
Menteşe İlçesinde 2019 – 2020 Eğitim ve öğretim sezonunun sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi amacıyla Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın bilgisi dahilinde planlanan güvenlik tedbirlerinin yürütülmesine aralıksız olarak devam ediliyor. Alınan güvenlik tedbirlerinin eksiksiz olarak uygulanmasının yanı sıra eğitim ve öğretimdeki başarının daha da üst noktalara çekilebilmesi amacıyla da birbirinden anlamlı ve farklı etkinliklerin de planlanarak uygulanmasına devam ediliyor. Bu bağlamda Turgutreis Anadolu Lisesi öğrencileri için okullarında Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı teşhir edildi.
Menteşe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Turgutreis Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile ortaklaşa teşhir edilen Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın da katılıdığı tören ile açıldı. Törene ayrıca İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Kaya, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kazım Alsan ve dernek yöneticileri, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli bayan polis memurları, Turgutreis Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri katıldılar.
Turgutreis Anadolu isesi öğrencileri tarafından müzik dinletisinin de yapıldığı tören sonrasında Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarının teşhir edilmesinde değerli katkılarından dolayı Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ‘a ve İlçe Emniyet Müdür Tümer Yılmaz ‘a Turgutreis Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Gülay Ercan tarafından birer plaket takdim edildi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.