Reklam
Bodrum Haber ve Son Dakika Gelişmeleri -
$ DOLAR → Alış: 6,43 / Satış: 6,46
€ EURO → Alış: 7,08 / Satış: 7,11

Anaokulu Öğrencilerinden Karakolo Ziyaret

Anaokulu Öğrencilerinden Karakolo Ziyaret
  • 21.02.2020

Sabri Acarsoy İlköğretim Okulu ‘nun anasınıfı öğrencileri polis merkezine giderek polis amca ve polis ablalarını ziyaret ettiler.

 Komiser Hamdibey Polis Merkezi Amirliği ‘nin bugün minik ziyaretçileri vardı.Sabri Acarsoy İlköğretim Okulu ‘nun anasınıfı öğrencileri bugün Komiser Hamdibey Polis Merkezi Amirliği ‘ne  giderek polis amca ve polis ablalarını ziyaret ettiler. Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Polis Merkezi Amiri Ramazan Gökçek tarafından karşılanan minik öğrencilere İlçe Kaymakamı Caner Yıldız tarafından gönderilen Türk Bayrakları hediye edildi.

Polis Merkezinde görevli polis amca ve polis ablalarının çalışma alanlarında ziyaret eden minikler sordukları sorulara cevap buldular. Menteşe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz da çocuklara tanımadıkları kişilerle konuşmamaları konusunda öğütler verdi. EMniyet Müdürü Yılmaz minik öğrencilerinden yanlarında anne ve babaları veya öğretmenleri bulunmazken hiçbir kimseden çikolata, şeker, şekerleme, oyuncak ve benzeri hediyeleri almamalarını istedi.

Ziyaret esnasında bol bol hatıra fotoğrafı çektirilirken, pols amca ve ablalardan anasınıflarına ziyarete gelmeleri konusunda da söz alındı.

Etiketler:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.