Bodrum TİP İlçe Başkanı istifa etti

Bodrum TİP İlçe Başkanı istifa etti

10 Şubat 2024 14:20
Bodrum TİP İlçe Başkanı istifa etti
0

BEĞENDİM

Türkiye İşçi Partisi Muğla İl Yönetimi    Bodrum ilçe başkanımız Barkın Kurt’un istifa dilekçesi bugün tarafımıza ulaştı ve kendisinin istifası sonrası basınla paylaştığı açıklamaları takip ettik. Bu gelişmeler ışığında kamuoyu ile paylaşmak isteriz ki;
Türkiye İşçi Partisi kurulduğu günden bu yana saray rejimine karşı sürdürdüğü inatçı mücadelesini yerel seçim sürecinde de bir adım geri atmadan sürdürmeye kararlıdır.
Partimiz her il ve ilçede  aday belirleme sürecinde yerel dengeleri, üye ve yetkili kurullarımızın görüşlerini bir bütün olarak değerlendirerek karar vermektedir.
Bu kararlarımızın tamamında saray rejimine kaybettirmeyi    öncelerken, yurttaşlarımızın ölüm gösterilerek sıtmaya razı edilmesini de kabul etmeyeceğiz.
Güçlülerin, zenginlerin belirleyici olduğu siyaset anlayışına karşı toplumcu bir seçeneği yaratmak var oluşumuzun en temel sebeplerinden bir tanesidir.

Kararlıyız, yerel seçimde bu maskeli baloya yurttaşlarımızla birlikte son vereceğiz.

Türkiye İşçi Partisi Muğla İl Yönetim

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Gizlilik politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Sitemizi kullanarak bu bilgiyi onaylamış sayılırsınız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.