Can Atalay için sembolik Adalet duvarı oluşturuldu

Can Atalay için sembolik Adalet duvarı oluşturuldu

30 Aralık 2023 15:11
Can Atalay için sembolik Adalet duvarı oluşturuldu
0

BEĞENDİM

Türkiye İşçi Partisi Bodrum ilçe örgütü bugün öğle saatlerinde Belediye Meydanı’nda yaptığı eylemde sembolik Adalet Duvarı oluşturdu. İlçe Başkanı Barkın Kurt “Hak hukuk adalet diyen vatandaşlarımızın söylemek istedikleri haykırmak istediklerini yazarak Adalet Duvarına asmalarını istedik ve burada sergileyerek herkesin görmesini sağlıyoruz. Umutsuz değiliz Can çıkacak, biz haklıyız haklılar en sonunda kazanır Biz de kazanacağız” dedi.

Türkiye İşçi Partisi Bodrum ilçe örgütü bugün öğle saatlerinde Belediye Meydanı’nda yaptığı eylemde sembolik Adalet Duvarı oluşturdu. İşçi partililer iki ağaç arasına gerdikleri iplere üzerlerinde yazılar olan döviz ve kağıtları asarak sembolik “Adalet Duvarı” Oluşturdu.
Eylem ve basın açıklamasına katılanlar kağıtlara üzerinde Adalet olmayan yerde kargaşa olur, Adalete güven azaldı, Adalet gelsin ve huzuru getirsin istiyorum, Adalet yok ki tek adam var, Var olmak için gerçek adaleti savunmak lazım, Haksızlar haklı olmuş, Adalet satılıksa satılan yerden gidip alalım, yazarak temsili Adalet Duvarı’nın üzerine astılar.
CAN ÇIKACAK ADALET KAZANACAK
Tip bodrum İlçe Başkanı Barkın Kurt yaptığı açıklamada “Bugünkü eylemimiz Adalet Duvarı, yurttaşlarımızın, duyarlı vatandaşlarımızın, hak hukuk adalet diyen vatandaşlarımızın söylemek istedikleri haykırmak istediklerini yazarak Adalet Duvarına asmalarını istedik ve burada sergileyerek herkesin görmesini sağlıyoruz. Umutsuz değiliz Can çıkacak, biz haklıyız haklılar en sonunda kazanır Biz de kazanacağız” diyerek açıklamasını tamamladı. Eylem sonunda partililer meydandan sessizce dağıldı.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Gizlilik politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Sitemizi kullanarak bu bilgiyi onaylamış sayılırsınız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.