MUÇEV Bodrum, Dalyan ve Marmaris’te ihaleye çıkarıyor

MUÇEV Bodrum, Dalyan ve Marmaris’te ihaleye çıkarıyor

16 Mart 2024 21:07
MUÇEV Bodrum, Dalyan ve Marmaris’te ihaleye çıkarıyor
0

BEĞENDİM

Muğla Çevre Vakfı (MUÇEV) Turizm Ticaret Anonim Şirketi, Bodrum, Dalyan ve Marmaris’teki bazı alanları 5 yıl süreyle kiralamak üzere ihaleye çıkarıyor.MUÇEV Turizm Ticaret Anonim Şirketi; 3. derece doğal sit, nitelikli doğal koruma alanları ve özel çevre koruma bölgesindeki alanları 5 yıl süreyle kiralanmak üzere ihaleye çıkarıyor.

MUÇEV Turizm Ticaret Anonim Şirketi; 3. derece doğal sit, nitelikli doğal koruma alanları ve özel çevre koruma bölgesindeki alanları 5 yıl süreyle kiralanmak üzere ihaleye çıkarıyor.

Bodrum ilçesine bağlı Bitez Mahallesi’ndeki bin 235.14 metrekarelik alan 1 milyon TL + KDV bedelle, Ortaca’ya bağlı Dalyan Mahallesi’nde İztuzu’ndaki 46 bin 371,54 metrekarelik alan 10 milyon 400 bin TL + KDV bedelle ve Marmaris’e bağlı Kızkumu’ndaki 2 bin 609,63 metrekarelik alan 1 milyon 650 bin TL + KDV bedelle ihaleye çıkarıldı.

Şirket ayrıca, Fethiye ilçesi Kaya Mahallesi’nde bulunan Özel Çevre Koruma Bölgesi’ndeki ahşap iskeleyi de 250 bin TL + KDV bedelle 5 yıllığına kiralamak üzere ihaleye çıkardı. İhaleler, 22 Mart’ta ‘yarışmalı teklif usulü’ ile yapılacak.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Gizlilik politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Sitemizi kullanarak bu bilgiyi onaylamış sayılırsınız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.