Reklam
Reklam
Bodrum Haber ve Son Dakika Gelişmeleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Dr .Tahir Ateş Bodrum Belediye aday adaylığını açıkladı

Dr .Tahir Ateş Bodrum Belediye aday adaylığını açıkladı
  • 13.11.2018

Opr.Dr Tahir Ateş Ak Parti Bodrum Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Ak Parti Bodrum İlçé Başkanlığında düzenenlen toplantı ile aday adaylığını açıklayan Ateş işimiz hizmet gücümüz millet dedi. Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen Bodrum’un hdr geçen gün sorunları artmakta ve hizmet verilmemekte artık Bodrum’un Ak Parti ile buluşma zamanı gelmiştir.Ak Parti Beleyiciliğinde hizmet ve sevgi vardır dedi. Tahir Ateş yaptığı açıklamada;

Aynı kaygılar, aynı kuşkularla yürekleri çarpan dostlarım. Ülkesi için benimle aynı duyguları paylaşan, Aynı kaygıları taşıyan, Aynı zorlukları sırtlanmaya hazır olan arkadaşlarım Hoş buldum.
Değerli dostlarım, Aynı sevda, aynı aşkla şu anda bir aradayız. Bizi bir araya getiren sevda biriliği, gönül birliği,. Bodrum sevdamız, ülkemize, cumhuriyetimize sarsılmaz bağlılığımız.

Bugün, katılımınızla onurlandırdığınız bu salonda, hayatımın en önemli kararlarından birini paylaşmak için buradayım.

Doğduğum değil ama doyduğum, yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını kokladığım, yaşamımı şekillendirdiğim, çocuklarımı büyüttüğüm, değişik alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu, huzuru gördüğüm cennet Bodrumumuza hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde, bir parçası olmaktan onur duyduğum Ak Partiden Bodrum Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı şu an itibariyle açıklamaktan gurur duyuyorum

bu karar hiçbir kişisel hesap, hırs ve ihtiras içermemektedir, gelecekte de içermeyecektir.

Farklı ortamlarda konu açıldıkça veya bu düşünceyi duyan partili veya değil bir çok insandan hep olumlu, sıcak, teşvik edici mesajlar aldım.

Değerli Bodrumlular, sevgili dostlarım,
Hepimiz biliyoruz ki Bodrumumuz, ülkemizin, MARKA değeri nüfusuna oranla çok yüksek olan bir kenti.
Dört mevsim boyunca 3 büyük kentin dışında hangi ilçe televizyonlarda bu kadar çok yer alabilir?

Bodrum veya sahip olduğu doğal ve kültürel tarihi değerleri haber veya kültür programlarında mutlaka yer alır.
Yaz-kış toplantılarında ilk akla gelen yer Bodrumdur . Bütün yerel ve ulusal kanallar oradan çıkacak haberlerin peşindedir.
Sevgili dostlarım
Bu konuşmayı yaparken de, yönetimine talip olduğum bu kentin ne kadar özel ve önemli olduğunun farkındayım. Bu göreve, Boldrumun marka değerini daha yukarılara taşıyabileceğimize inandığım için, hep daha fazlasını hak ettiğini düşündüğüm Bodrumlulara daha güzel bir kent sunabileceğimize inandığım için talip oluyorum.

Bodrumda yaşayan tüm insanlara” sesleniyorum.
Geçmişte hangi kişiye, hangi partiye oy vermiş olursanız olun, yaşadığımız bu güzel kente mutlu olmayan tüm hemşerilerime sesleniyorum.

Bu Memleket bizim !
Gelin, bu güzel Bodrumu , herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir kent haline getirmek için el ele çalışalım, fikirler üretelim, hayata geçirelim.
Gelişen dünyanın tüm avantaj ve olanaklarını, Bodrumumuza kazandırarak geleceğimizi şekillendirelim.

Bodrumumuzu sadece yaşayanların değil, misafirlerinin de mutlu olduğu, bu mutluluğun yüzlere yansıdığı bir kent yapalım.
Turistik olanakları zengin, spor dallarında iddialı, bilim insanları, sanatçıları ve en önemlisi halkıyla bir ve beraber olan, yüksek yaşam kalitesine sahip bir cennet Bodrumu Kuralım.

Bunlar bizim hasretimiz, bunlar hepimizin özlemi.
Sevgili ak Partililer,
Bodrum Belediye Başkanı Aday Adayı olarak huzurunuza geldiğim bugün, önce belediye başkan adayı, sonra da BELEDİYE BAŞKANI olabilmek için ayırt etmeksizin
her birinizin desteğine ihtiyacım var. Her dönemde her birinizin nasıl özveriyle çalıştığının canlı tanığıyım. Geçen seçim döneminde, olduğu gibi büyüklerimin de olduğu partililerimin nasıl içten bir şekilde mahalle çalışmaları yaptıklarını duyguyla hatırlıyorum.

Cumhuriyete ve onun değerlerine sahip çıkmanın ne demek olduğunu BİLİYORUM
Sevgili Aziz Sancar hocamın söyledikleri hala kulaklarımda

Değerlerinizden, inancınızdan, onurunuzdan hiçbir zaman ödün vermedik

Hedefim ve hep birlikte hedefimiz, yaşadığımız güzel kentimiz Bodrumumuzu, uzman kadroların olduğu bir biçimde yönetmek olacaktır.

Bunu sizlerin desteğiyle başaracağımıza hiç kuşku duymamaktayım.

Tüm bu hedefler için, parti ve siyasi kimlik gözetmeden her kurum ve kişiyle Bodrum için ne yapabiliriz diye görüşeceğimizi, birliğin, beraberliğin ve bunun getireceği huzurun inşaası ve devamlılığı için, canımızı dişimize takarak ve sadece Bodrumumuzu ve insanımızı düşünerek hareket edeceğimizi beyan ediyor ve söz veriyoruz.

Gün kişisel hesapların günü değil, Gün geçmiş kırgınlıkların, farklılıkların günü değil, Gün yaşadıklarımızın farkında olma günü. Gün layık olmadıklarımıza dur demek için kenetlenme günü. Gün Cumhuriyete ve ülkeye sahip çıkma günü, Bu bilinçle ve sizlerden aldığım güçle buradayım.
Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
Bana burada olma şerefini, onurunu verdiğiniz için teşekkür ediyor. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Teşekkürler dostlarım, teşekkürler Bodrum güzel insanları, bana ve arkadaşıma vereceğiniz desteğe şimdiden teşekkürler.dedi

Etiketler:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.