DOLAR 33,1110 0.09%
EURO 36,0662 -0.28%
ALTIN 2.573,89-1,03
BITCOIN 2115686-1.53813%
Muğla
36°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
Bodrumspor harcama limiti açıkladı

Bodrumspor harcama limiti açıkladı

22 Haziran 2024 11:44
Bodrumspor harcama limiti açıkladı
0

BEĞENDİM

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kulüp Lisans Kurulu, Süper Lig ekiplerinin 2024-2025 sezonu harcama limitlerini belirledi.Bodrumspor 559.736.441

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kulüp Lisans Kurulu, Süper Lig ekiplerinin 2024-2025 sezonu harcama limitlerini belirledi.

TFF’den yapılan açıklamaya göre, geçen sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray en fazla harcama limitine sahip takım olurken, Fenerbahçe ise ikinci sırada yer aldı.

Süper Lig ekiplerinin yeni sezon Harcama Limitleri şöyle:

TFF’den yapılan açıklamaya göre, geçen sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray en fazla harcama limitine sahip takım olurken, Fenerbahçe ise ikinci sırada yer aldı.

Süper Lig ekiplerinin yeni sezon Harcama Limitleri şöyle:

TakımH. LimitiYüzde 30 Sapma Dahil H. Limiti
1. Galatasaray2.644.102.5213.437.333.278
2. Fenerbahçe2.526.984.4893.285.079.836
3. Trabzonspor1.460.956.2281.899.243.096
4. RAMS Başakşehir703.645.930914.739.709
5. Kasımpaşa246.647.933320.642.313
6. Beşiktaş1.438.325.0121.869.822.515
7. EMS Yapı Sivasspor339.337.141441.138.284
8. Corendon Alanyaspor527.560.920685.829.196
9. Çaykur Rizespor1.088.924.2561.415.601.532
10. Bitexen Antalyaspor378.630.138492.219.179
11. Gaziantep FK263.295.534342.284.194
12. Adana Demirspor388.377.428504.890.656
13. Yılport Samsunspor282.873.056367.734.972
14. Mondihome Kayserispor641.034.478833.344.822
15. Atakaş Hatayspor456.152.292592.997.980
16. TÜMOSAN Konyaspor483.286.174628.272.026
17. Eyüpspor430.566.493559.736.441
18. Göztepe430.566.493559.736.441
19. Bodrumspor430.566.493559.736.441

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Gizlilik politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Sitemizi kullanarak bu bilgiyi onaylamış sayılırsınız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.